יום חמישי, אפריל 25, 2024

פוסטים אחרונים

עסקאות ענק בשווי כ-760 מיליון שקל נחתמו במהלך אגרומשוב 2022!

הצלחה גדולה לתערוכת החקלאות אגרומשוב 2022, שהתקיימה בשבוע שעבר בירושלים: אלפי משתתפים, חידושים רבים ולא פחות מזה – עסקאות ענק לחברות ולחקלאים הישראלים. היום, כשבוע לאחר האירוע, מתברר כי עשרות עסקאות בסכומי עתק של למעלה מ-760 מיליון ש"ח נחתמו במהלך התערוכה המובילה בישראל. חלק ניכר מהעסקאות נחתמו בין המשלחות מחול- פולין, בולגריה וכו'. הביתן של המשלחת האפריקאית עורר עניין רב ויצר עסקאות עם חקלאים ויזמים ישראליים וכן בתחום האנרגיה המתחדשת נרשמו עסקאות בשווי מאות מיליוני שקלים

בין הייתר מדובר על שיתופי פעולה בין גופים חקלאיים שונים, עסקאות רכש של חקלאים מחברות הזרעים השונות, רכישת ציוד ומיכון חקלאי, הסכמי שת"פ, הסכמים מעבר לים, בין היתר, עם המשלחת הגדולה שהגיעה מהודו וכללה 25 בכירים במשרד החקלאות המקומי. לאור ההצלחה הכבירה חברות חקלאיות רבות כבר הבטיחו את השתתפותם בתערוכה אגרומשוב 2023.

לא פחות מ-16 משלחות מ-16 מדינות שונות הגיעו לתערוכה, בין השאר היו נציגים מאלבניה, הודו, פולין, בולגריה, אנגולה גוואטמלה, פנמה, רוסיה, ארה"ב, טנזניה, ניגריה ואפילו פלסטין. חלק מהמשלחות יגיעו עם כמה מחברות ענק בתחום החקלאות העולמית.

במהלך התערוכה, התקיים כנס ביטחון המזון, שבו הוצגו נתונים, שאלות ותובנות שעולות ממחקר ותפיסות חדשות שנערכו לאחרונה על ביטחון המזון של ישראל. בכנס התבשרו החקלאים על הכנת "תוכנית ה-100" – תוכנית אסטרטגית לחקלאות הישראלית, אותה מוביל עו"ד קוכמן, לצד 100 בכירים במשק הישראלי ואשר תוגש לשר החקלאות וראש הממשלה.

כנס "האבוקדו הוא המלך" התקיים זו הפעם החמישית ברציפות והוכיח שוב שיש לחזק את ענף האבוקדו כענף שמוביל את החקלאות בישראל ולהגדיל את כמות התוצר למ"ר. במסגרת התערוכה, נערכה גם ועידת קלינטק 2022 – האירוע המרכזי של ישראל לאנרגיה מתחדשת, טכנולוגיות ירוקות, בניה ירוקה ותחבורה ירוקה – סוגיות הנמצאות על סדר היום העולמי נוכח ההתחממות הגלובלית ומשבר האקלים. כמו כן, הוכרזו הזוכים בתחרות "גרינטן" שבחרה את הרשויות והמועצות הירוקות במדינת ישראל לשנת 2022.

כעת לאור ההצלחה הגדולה החלה ההרשמה לתערוכת אגרומשוב 2023 וכן לאירוע שיפתח את שנת 2023- וועידת ישראל לחקלאות במהלך חודש ינואר.

Latest Posts

תישאר בקשר

להתעדכן בכל החדשות האחרונות, ההצעות וההודעות המיוחדות.

דילוג לתוכן