יום שישי, יולי 19, 2024
Home חדשות חקלאות בחריין ישראל חזק בחקלאות

בחריין ישראל חזק בחקלאות

0
בחריין  ישראל חזק בחקלאות

שר החקלאות ופיתוח הכפר, אלון שוסטר, נפגש לפני שעה קלה עם משלחת עיתונאים בכירה מבחריין: "פוטנציאל שיתוף הפעולה בחקלאות הוא פנטסטי"

השר אלון שוסטר: "שיתוף הפעולה הצפוי של ישראל עם בחריין טומן בחובו פוטנציאל פנטסטי לשתי המדינות. ישראל היא בעלת ידע וטכנולוגיות מפוארים בתחום החקלאות, ובחלק מהענפים היא ממש מובילה עולמית. גם לנו וגם לבחריינים יש סיבות רבות לברך על שיתוף הפעולה שנרקם."

בכירי משרד החקלאות ופיתוח הכפר, בראשות השר אלון שוסטר ומנכ"ל משרדו, ד"ר נחום איצקוביץ', נפגשו היום עם משלחת עיתונאים מבחריין, אשר הגיעה למשרד על מנת ללמוד מהם 'פירות השלום'. השר שוסטר שוחח עם הבכירים על הפלא הישראלי, שהפך את החסרונות הגיאוגרפיים של מדינת ישראל ליתרונות משמעותיים בתחום בחקלאות.

המשלחת הבחריינית ביקשה לדעת מהם יכולותיה החקלאיות של ישראל, ואילו יתרונות טכנולוגיים היא מחזיקה בתחומי החקלאות וייצור המזון. נזכיר כי בחודש אוקטובר האחרון נחתם הסכם שיתוף פעולה חקלאי בין ישראל לבחריין במספר תחומים: קידום הסחר החקלאי בין המדינות, סיוע של ישראל לבחריין בבניית מערך חקלאי הממוקד בהגנת הצומח, שיתוף הידע והטכנולוגיות הישראליות בתחום החקלאות המדברית ועוד.

השאר תגובה

נא להזין את ההערה שלך!
נא להזין את שמך כאן

דילוג לתוכן