יום חמישי, מאי 23, 2024

פוסטים אחרונים

היחידה בישראל: תערוכת אגרומשוב 2024 תתקיים בסימן "צמיחה לישראל"

זה לא סוד שענף הארועים והתערוכות הוא מהנפגעים הגדולים של המלחמה, עשרות תערוכות וכנסים בוטלו או נדחו, למרות זאת ב״משוב גרופ״ מתעקשים לקיים את תערוכת החקלאות ״אגרומשוב״ – התערוכה הותיקה והמרכזית בישראל זו השנה ה33 ברציפות, כסדרה.

אגרומשוב תהיה התערוכה הישראלית היחידה בתחום החקלאות לשנת 2024. ״אגרומשוב״ היא התערוכה הבינלאומית השנתית לחקלאות. אגרומשוב החלה כתערוכה שנדדה בין הקיבוצים בישראל. התערוכה הראשונה התקיימה ביולי 1991 בקיבוץ גלאון, ולאחר מכן בקיבוצים תל יצחק וגעש ומאז 1998 התערוכה התקיימה לסרוגין באקספו תל אביב ובבנייני האומה בירושלים , כאשר ייחודה של אגרומשוב שהיא מצליחה למגנט אליה אלפי חקלאים מובילים ואת בכירי החקלאות והכלכלה בישראל בכל מקום שהיא מתקיימת !

ראשי מועצות אזוריות רבים כדוגמת: עמק חפר, דרום השרון, אשכול ואזורים נוספים נאבקים כעת על קיום התערוכה בשטחם וכבר פנו להפקה, שם ציינו כי "ההחלטה קשה אך ברור שאת ״אגרומשוב״ יש לקיים במרכז הגאוגרפי של ישראל כדי שחקלאים מהצפון, מהדרום ומכל חלקי הארץ יגיעו אליה". עוד נמסר כי ההחלטה על מיקום התערוכה תתקבל עד אמצע אפריל!!

התערוכה השנה תתקיים ב 10-11.9.2024 בסימן "צמיחה לישראל" דווקא בימים מורכבים אלו. בעולם החקלאי נערכים כבר לאירוע הגדול של שנת 2024 – תערוכת אגרומשוב ה-33 שתעלה על סדר היום את כל התחומים הבוערים על סדר היום של החקלאות הישראלית. התערוכה תתקיים השנה בסימן 'צמיחה לישראל' גם ביימי מלחמה אלו והצורך הלאומי לקדם את החקלאות הישראלית וביטחון המזון. כמו כן יעלה על סדר יומה של התערוכה גם סוגיית התוכנית עליה עמלים במשרד החקלאות – תוכנית ל 25 השנים הבאות.

תערוכת ״אגרומשוב״ מזמינה לחוויה יוצאת דופן של חקלאות ישראלית במיטבה ורשימה ארוכה של חידושים. במסגרת התערוכה שתימשך יומיים יציגו כל החברות המובילות בעולם החקלאות את החדשנות והפיתוחים החדשים, לצד טכנולוגיות פורצות דרך המציבות את ישראל בפסגת החדשנות העולמית בתחום החקלאות, אמצעי הגנה ושמירה על השטחים החקלאיים, שיטות השקיה חדשניות וכו'. במסגרת אגרומשוב 2024 תתקיים פעילות 'שולחנות עגולים' בתחומי החקלאות השונים, פעילות שהחלה בוועידת ישראל לחקלאות וזכתה להצלחה כבירה וכעת תמשך גם באגרומשוב ה-33. כמו כן האירוע יתקיים במעמד שרים, חברי כנסת, ראשי ארגונים חקלאיים, בעלי רשתות השיווק וחקלאים רבים.

חיים אלוש מייסד אגרומשוב ציין: " דווקא בימים מורכבים אלו של מלחמה אנחנו מתעקשים לעלות על נס את חשיבות החקלאות והחקלאים בישראל ולכן אנו ממשיכים לקיים את האירועים המשמעותיים לחקלאי הישראלי ולחקלאות שלנו. תערוכת אגרומשוב תשמור על המסורת זו השנה ה 33 ברציפות, עם התערוכה המובילה והמקצועית בישראל בתחום החקלאות כאשר המטרה להגדיל את התפוקות והיבולים ולהוריד את יוקר המחיה דווקא על ידי הגדלת הייצור המקומי והקטנת התלות ביבוא, הצגת החידושים והפיתוחים תסייע להטמיע שיטות וטכנולוגיות חדשות . כמובן שכמיטב המסורת נמשיך לעזור ליצירת עסקאות בין החקלאים למשווקים וגם לקיים דיונים מקצועיים שיקדמו את החקלאות הישראלית".

Latest Posts

תישאר בקשר

להתעדכן בכל החדשות האחרונות, ההצעות וההודעות המיוחדות.

דילוג לתוכן