יום שישי, יולי 19, 2024

פוסטים אחרונים

צו השעה: חקלאות איתנה

אנו בקבוצת "חיפה" מחזקים את כוחות הביטחון, מחבקים את משפחות הנופלים והנרצחים, מייחלים לאיתורם של הנעדרים ולשחרורם המהיר של כל החטופים ומאחלים החלמה מהירה לפצועים. אנו שולחים את תנחומינו למשפחותיהם של העובדים הזרים אשר קשרו את גורלם באדמתנו ושילמו על כך בחייהם.

בימים קשים וסוערים אלו, מתחדדת הבנת חשיבותה של חקלאות חזקה, יעילה ובת קיימא, שתהווה בסיס לביטחון התזונתי של כולנו. לאור ערכים של חדשנות בצד אחריות וחמלה, מפתחת קבוצת "חיפה" דרכים להזנה מדייקת של גידולים חקלאיים ותומכת ביכולתם של חקלאי ישראל להמשיך לספק תוצרת איכותית.

כיום, אי אפשר להתעלם עוד מהעובדה שהעולם הופך לצפוף וחשוף יותר לאתגרים משמעותיים, בדגש על צמצום דרמטי במשאבים, שללא חדשנות ופיתרונות בני קיימא יביאו למחסור חמור בייצור מזון. התפוקה החקלאית בעולם מושפעת מגורמים פוליטיים, מסחריים וסביבתיים רבים, והתחזית משקפת אתגרים הולכים וגדלים בפני האנושות.

הצורך בחקלאות יציבה ויעילה מקבל משנה תוקף כאן, בישראל: בנוסף למגבלות של שטח ומשאבים, המצב בעת הזאת מבהיר כי ייצור חקלאי מקומי הוא צורך קיומי וקריטי לביטחון הלאומי של מדינת ישראל. אתגר זה הוא גם מקור כוחנו: עם יותר מ-70 שנות ניסיון בפיתוח חקלאות בתנאים מדבריים או צחיחים למחצה, הפכה ישראל למובילה עולמית בחדשנות חקלאית.

קבוצת "חיפה", הניצבת בחזית העולמית בתחום הדשנים לחקלאות מתקדמת, מספקת למגדלים ברחבי העולם פיתרונות פורצי דרך לשיפור הזנת הצמח ויעילות הדישון. קבוצת "חיפה" קשובה לצרכיהם של החקלאים, נותנת מענה לאתגרים הסביבתיים, האקלימיים והכלכליים שבפניהם הם ניצבים ומסייעת להם לספק הזנה מדויקת בהתאם לצרכי הגידול ולתנאי הסביבה, להשגת יבול מרבי, שימוש יעיל במשאבים ומזעור השפעה סביבתית.

מחזקים את ישראל בעולם: בתקופה שבה האהדה לישראל איננה גבוהה, יש ערך רב למוניטין של חברות החקלאות הישראליות. כחברה הפועלת בפריסה עולמית, גאה קבוצת "חיפה" לייצג את התרומה הישראלית לרווחה של אנשים וקהילות בכל העולם. מדי יום, אנו מתרגשים לקבל פניות אוהדות ומחזקות מלקוחותינו בכל רחבי תבל, שותפים לדרך שהם שגרירים של רצון טוב בעת הזאת.

תומכים בחקלאות הישראלית: בימים קשים אלו של כאב, דאגה וחוסר ודאות, ניצבת קבוצת "חיפה" לימין חקלאי ישראל ופועלת כדי לתמוך ביכולתם להחזיק מעמד, להתחדש, להתפתח ולהמשיך לייצר יבולי איכות.

גם בימים של שיגרה, מקיימת "חיפה" את חזונה, תומכת באופן עקבי ומתמשך בחקלאי ישראל, ומספקת להם את מוצר הדגל שלה, חנקת האשלגן, במחיר הנמוך בעולם.

כעת, בעונת השתילות של גידולי החורף בחממות, תות שדה וגידולים נוספים, אנו עורכים מבצע ומציעים למגדלים את המוצר המוביל לתקופה, דשן-כל™ 20-20-20, במחיר עלות.

אנו מצדיעים לחקלאי ישראל, המגלים עמידה נחושה אל מול הקשיים והאובדן, ולהמוני המתנדבים שנחלצים מדי יום, לעזרת החקלאים.

עם כל בית ישראל, אנו מתפללים לימים של שקט וביטחון.

Latest Posts

תישאר בקשר

להתעדכן בכל החדשות האחרונות, ההצעות וההודעות המיוחדות.

דילוג לתוכן