ההזדמנות הכי גדולה שלך לפגוש את כל השוק החקלאי!

מתחמי תצוגה | כנסים מקצועיים | נטוורקינג עסקי

05-06.09.2022

ירקות - פירות - עופות - בקר - צאן - מדגה - גבינות - יין - זרעים - קנאביס - אריזה - מיכון - טרקטורים

הצטרף לאלפי המשתתפים מכל קצוות השוק החקלאי: מגדלים, קניינים, מקבלי החלטות, קמעונאים, סיטונאים, יבואנים, משפיענים ובקיצור כולם... הכר את כל הכלים והשיטות להפוך משק חקלאי למותג רווחי, חזק קשרים קיימים, צור קשרים חדשים וגלה את כל החידושים הטכנולוגיים והפיתוחים החקלאיים שיתנו לך יתרון שיווקי בכל התחומים. אל תישאר בחוץ!

מתחמי תצוגה

3 אולמות ענק מקורים וממוזגים עם מאות תצוגות של תוצרת חקלאית טרייה, טכנולוגיות מתקדמות, פיתוחים, מיכון, ציוד, שיטות, חידושים, זנים, תשומות לחקלאות ועוד.

כנסים מקצועיים

מתחם ייעודי למפגשים ממוקדים, עדכונים, הרצאות, סדנאות, דיונים, פאנלים מונחים ושיח חופשי לפי תחומים פרטניים בכל ענפי השוק החקלאי ולפי לו"ז מתוכנן ומדויק.

נטוורקינג עסקי

אזור ישיבה ייעודי שקט ונוח עם בירה טובה ותנאים מושלמים למפגש אישי נעים, נדיר ולא-רשמי בינך לבין כל מי שעשוי להיות לקוח או שותף וליצור לך הזדמנות עסקית.

אקדמיה למשקים שחושבים עסקים

במת "TED חקלאי" במתחם האירוע עם עשרות הרצאות רצופות בנות 20 דקות ממיטב המומחים. 

כל מה שאתה צריך לדעת כדי להגדיל את הרווחיות ולהפוך מעסק חקלאי קטן לסיפור הצלחה גדול

מיתוג ובידול, שיווק ישיר, פרסום אינטרנטי, שימוש במאגרי מידע, ניהול פיננסי, פיתוח עסקי, נטוורקינג דיגיטלי, מודיעין עסקי, הרחבת קהלים, מו"מ ועוד…

בכנס משקיעים  Mtech:

מה מחפשים משקיעים אצל יזמי אג טק וקלינטק?
איך, מתי וממי לגייס הון, האם להנפיק או להימכר, ואיך בונים נכון חברת צמיחה – מנהלי קרנות הון סיכון ישיבו על השאלות הבוערות של יזמי האגטק והקלינטק בכנס משקיעים שיתקיים ביוני  ע״י mashov group המדיה המובילה בכלכלה הירוקה.
כיצד לבנות ולטפח חברות צמיחה, איך ישפיע המחסור העולמי במזון  ובמים על חברות האגטק והקלינטק ועל אסטרטגיות הגיוסים של קרנות ההון סיכון, ומה תיהיה השפעה של התחממות כדור הארץ ?אלו הן חלק מהשאלות שעליהן יענו בכירי תעשיית ההון סיכון  בכנס  משקיעים זהו  המפגש האידיאלי עבור יצרנים, חוקרים, משקיעים, אנשי אקדמיה, רוכשים ומקבלי החלטות המייצגים עסקים בינלאומיים. 

בין לקוחות קבוצת משוב:

כנס ביטחון המזון

איך נבטיח תובלה חופשית ורציפה של תוצרת חקלאית לישראל מול אתגרים כמו מגפות, סכסוכים צבאיים, גידול אוכלוסיית העולם, צמצום שטחי הגידול ועוד.
זה קריטי לכולנו - גם כבעלי עסקים בתחום
וגם כאזרחי ישראל.

תחרות גרין טן

הננו מתכבדים להזמינכם לתחרות המדרגת את עשר הערים הירוקות ביותר בישראל! הזוכים יוכרזו באירוע מפואר ומתוקשר במסגרת תערוכת "אגרומשוב 2021" ב- 14 ביוני בבנייני האומה בירושלים. אז אם אתם מספיק ירוקים, זו הבמה שלכם להוכיח את זה לכולם!

כנס המים

אחרי 5 שנות בצורת, ב-2018 אושרה תוכנית לשיקום משק המים בטווח הקצר והארוך. כמות המים המותפלים תוכפל עד 2030 ו-100 מיליון קוב בשנה יוזרמו לכנרת. 7 נחלים בצפון ישוקמו, יוקמו מתקני התפלה חדשים ועוד. מטרת הכנס לגרום ליישום התוכנית למרות החלפת הממשלה והשנה הגשומה.

האבוקדו הוא המלך

ענף האבוקדו נמצא בפריחה חסרת תקדים, עם ביקוש רב העולה כל הזמן, והינו פופולארי היום מאי פעם. הכנס, המתקיים אחת לשנתיים זו הפעם הרביעית ברציפות, מוכיח שוב שיש לחזק את הענף כענף מוביל בחקלאות בישראל ויש להרחיב את שטחי הגידול ולחזק את הענף גם בשנים הבאות.

לפרטים, כרטיסים, תצוגה וחסויות: +

להרשמה לחץ כאן

קבוצת משוב

המדיה המובילה בכלכלה הירוקה

דילוג לתוכן